Katarzyna TroćJestem praktyczką psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej, absolwentką wyższych studiów na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz doradztwa i coachingu Collegium Da Vinci w Poznaniu. Jestem akredytowanym i certyfikowanym coachem International Coach Federation. Ukończyłam Akademię Trenerów Biznesu Grupy SET. Współtworzę projekt Coaching w Mieście, mający na celu propagowanie etycznego coachingu i rozwoju osobistego. Swoją wiedzę pogłębiałam na licznych szkoleniach oraz studiach podyplomowych z zakresu socjoterapii i pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.

Prowadzę psychoterapię w nurcie Analizy Transakcyjnej. Praca z drugim człowiekiem to moja misja, która stała się najważniejszą drogą mojego życia. Jako doświadczony pedagog prowadzę szkolenia dla młodzieży, nauczycieli oraz firm. Celem mojej pracy we wszystkich obszarach jest pokazywanie ludziom nowych możliwości zmian, zarówno w życiu osobistym jaki i zawodowym. Jestem specjalistką w obszarach pracy z osobami wypalonymi zawodowo, poszukującymi zmian i inspiracji do dalszego rozwoju, powracającymi na rynek pracy lub po prostu szukającymi siebie.

Na co dzień pracuję z osobami doświadczającymi różnych form przemocy oraz zmagającymi się z rozmaitymi utknięciami w życiu, które uniemożliwiają dalszą drogę i rozkwit. Obszarem moich zainteresowań jest praca z traumą. Systematycznie poszerzam swoje kompetencje w tym temacie. Od ponad roku pracuję w poznańskim oddziale Centrum Praw Kobiet, gdzie prowadzę poradnictwo psychologiczne, coaching, doradztwo zawodowe oraz grupę wsparcia dla kobiet. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prywatnie jestem fanką terapii kontekstualnych szczególnie terapii akceptacji i zaangażowania. Bliska mi jest praca z metaforą.

Share