Paulina Zgorzelska-GoździkJestem praktykiem psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej.
Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Jestem także absolwentką studiów na kierunku doradztwo i coaching w Collegium Da Vinci.
Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation.
Ukończyłam Akademię Trenerów Biznesu SET.
Na co dzień pracuję z osobami, które doświadczają trudności emocjonalnych, są w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych, doświadczają różnych form przemocy. A także takimi, które cierpią na depresję, zmagają się z poczuciem pustki, brakiem motywacji do działania lub też odczuwają napięcie czy zmagają się ze stanami lękowymi. Ale także doświadczają trudności komunikacyjnych czy braku poczucia własnej wartości.
Obszar moich zainteresowań w pracy z drugim człowiekiem jest także związany z traumą. Systematycznie poszerzam swoje kompetencje w tym temacie.
Od ponad roku pracuję w poznańskim oddziale Centrum Praw Kobiet, gdzie prowadzę poradnictwo psychologiczne, coaching, a także grupę wsparcia.
Pracuje też jako psychoterapeutka w nurcie Analizy Transakcyjnej, prowadząc sesje indywidualne.
Bardzo bliskie mi jest podejście humanistyczne, które uwzględnia takie czynniki jak: dążenie do samorealizacji i życiowej twórczości, a także koncentrację na mocnych stronach.
Jestem współtwórcą projektu Coaching w Mieście, mającego na celu propagowanie idei szeroko pojętego rozwoju osobistego. W ramach projektu prowadziłam liczne warsztaty rozwojowe, między innymi, przy współpracy z Wyższą Szkołą Umiejętności Społecznych czy Collegium da Vinci.
Dodatkowo doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobywałam prowadząc sesje coachingowe, a także liczne warsztaty dla firm.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Prywatnie jestem wielką fanką muzyki i tańca. W wolnych chwilach jeżdżę konno, a w codzienności próbując łapać balans zachwycam się pięknem otaczającej mnie architektury.

Share