Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

jestem świeżo po rozwodzie, byłem przez kilkanaście lat szczęśliwy aż dowiedziałem się że żona od lat mnie zdradza z innymi. Pojawiły się pytania czy jej nie wystarczałem, czy nie byłem zbyt dobry, czy za mało się starałem.. Zacząłem kwestionować swój sens życia i to czy w ogóle nadaję się do życia w związku.. pani Małgorzata otworzyła mi oczy na to że problem nie leżał we mnie a w kobiecie która bez skrupułów wykorzystywała mnie i innych.. nikomu nie życzę
poniedziałek, 18 wrzesień 2017r. 12:34:59
Poznań
Rudy
Ciepła atmosfera, dużo zrozumienia i pomoc, której oczekiwałam. Teraz łatwiej zrozumieć mi świat... jeśli ktoś z Was szuka dobrej psychoterapii w Poznaniu to polceam właśnie SUI. DZIĘKUJĘ!
piątek, 08 wrzesień 2017r. 10:05:44
Poznań
Kasia
Pani Małgorzata to anioł!! Odkąd pamiętam zawsze byłam obiektem drwin rówieśników nawet rodzeństwo i rodzice traktowali mnie jak ofermę.Zawsze byłam gorsza od innych i z tym przekonaniem wkroczyłam w dorosłe życie. Pewni siebie ludzie przekonani o własnej wartości byli dla mnie jak kosmici. Mam 34 lata i na nowo ucze się jak lubić siebie
wtorek, 05 wrzesień 2017r. 15:16:17
Poznań
Karolina
przez lata meczylam się z mezem alkoholikiem... To byl toksyczny zwiazek z toksycznym czlowiekiem... wszystko kręciło się wokol niego i alkoholu, nie miałam czasu zeby zadbac o siebie i dzieci... Kompletnie zapomniałam o swojej wartosci. Ze wspoluzaleznieniem i depresją walcze juz od kilku miesięcy i pani Małgosia bardzo mi pomogła. Nie zamierzam przerywac terapii...
czwartek, 31 sierpień 2017r. 16:07:04
Przeźmierowo
maria
Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę potrzebowal pomocy specjalisty, ale stało się. Straciłem pracę na ktorej mi zależalo i nie mogłem się pozbierać. Uczęszczam na terapie do pani Małgosi, ktora uświadomiła mi, że chorobliwa ambicja też nie jest dobra. Polecam, również mężczyznom.
czwartek, 10 sierpień 2017r. 15:13:49
Poznań
Marek
W końcu trafiłam na empatycznego specjalistę. Przez lata leczyłam się w NFZ, ale rezygnowałam z każdej terapii, ponieważ nie przynosiły żadnych efektów, a wizyty odbywały się za rzadko. Teraz chodzę do pani Małgorzaty i jest lepiej. Nie jestem jeszcze do końca wyleczona, ale przynajmniej mam nadzieję, że tak będzie. Czuję się już lepiej niż na poczatku terapii i mam nadzieję, że nastapia kolejne postępy.
poniedziałek, 07 sierpień 2017r. 09:43:24
Poznań
Ania
Po kilku latach depresji i problemów związanych z moją przeszłością w końcu trafiłam na odpowiedniego specjalistę... Razem z panią Małgorzatą walczymy o to, żebym była szczęśliwa 🙂
czwartek, 13 lipiec 2017r. 15:59:19
Poznań
Wero
Nie liczyłam na to, że to zadziała... ale jednak działa. Powoli się zmieniam, staję się pewniejsza siebie, przełamuję własne słabości. Warto nad sobą pracować.
wtorek, 20 czerwiec 2017r. 14:34:45
Poznań
Roksana
W gabinecie pani Małgorzaty zawsze czuję się swobodnie, a ona przygląda się moim problemom z prawdziwą empatią. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty, który pomoże im ogarnąć życie.
czwartek, 08 czerwiec 2017r. 10:29:32
Poznań
Marta
Zanim Pani Małgorzata zaprosiła mnie na terapię, wydawało mi się, że bycie nieszczęśliwą jest moim atutem. Na szczęście podczas terapii bardzo szybko zostałam wyprowadzona z tego błędu i jeszcze nigdy życie nie sprawiało mi tyle przyjemności! Poleciłam ten gabinet już swojej rodzinie i polecam wszystkim, bo naprawdę warto!
wtorek, 06 czerwiec 2017r. 13:31:02
Poznań
Syla
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share