Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Super podejście i bardzo skuteczne metody! Bardzo mi pomogli.
środa, 13 marzec 2019r. 13:03:25
Poznań
Anna
Moja córka była w SUI na warsztatach dla dzieci, bardzo dużo się nauczyła. Zaznaczam że jest dzieckiem trudnym a i tak byłam zdziwiona jakie fajne podejście mieli na tych warsztatach i jak dobrze sobie radzili z dzieciakami. Jestem zadowolona
środa, 27 luty 2019r. 14:50:43
Poznań
Magadalena
Rok od rozwodu byłam prawie wrakiem człowieka, tak wiele się zmieniło w moim życiu a tak bardzo nie potrafiłam tego poukładać. W końcu doszła tez perspektywa zwolnienia i wtedy to był moment w którym uznałam że czas na wizytę u psychologa. Chodziłam na sesje ponad 1,5 roku bardzo mi pomogły na każdym poziomie, mam nadzieję że efekty pozostaną ze mną długo. Polecam każdemu naprawdę warto.
piątek, 22 luty 2019r. 12:32:24
Poznań
Dorota
Po stracie bliskiej osoby to właśnie tutaj mi pomogli się z tym uporać. Bardzo polecam szczególnie za profesjonalne i serdecznie podejście do pacjentów!
wtorek, 19 luty 2019r. 12:21:51
Poznań
Adrian
Z samego początku nie do końca rozumiałam co się ze mną dzieje z miesiąca na miesiąca wpadałam w coraz to bardziej stany lękowe. Ciągle wydawało mi się że jestem na coś chora, bałam się np.o życie mojej rodziny itd.W końcu mąż zaczął mi zwracać uwagę że to nie jest do końca normalne. Stwierdziłam że udam się do psychoterapeuty bo też już miałam tego dosyć. Po kilku wizytach odkryłam że mam nerwice lękową, teraz tylko muszę z tego jakoś wyjść.
środa, 13 luty 2019r. 11:52:59
Poznań
Luiza
Szczerze mówiąc wstydziłam się przyjść na pierwszą wizytę. Z moimi problemami mierzyłam się już od dziecka... z czasem ostatnio zaczęło się robić to już nie do zniesienia. Niepewnie ale jednak udałam się na pierwszą wizytę i wow jest zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałam nie mam obaw przed rozmową i nie czuję się skrepowana. Jeszcze nie wiem jakie będą efekty i czy pozbędę się lęków ale nie żałuję że wybrałam SUI żeby mi pomogli!
czwartek, 07 luty 2019r. 09:28:32
Poznań
Żaklina
Już jako mała dziewczynka byłam bardzo nieśmiała, w późniejszym życiu zaczęło mi to przeszkadzać w relacjach nie tylko zawodowych ale też prywatnych. Odkąd zaczęłam chodzić na sesje coachingowe do Pani Małgorzaty zaczynam odkrywać swój potencjał, porządkować swoje sprawy i co najważniejsze otwierać się na ludzi!! Bardzo za to dziękuję i do zobaczenia w marcu na warsztatach dla kobiet!!!
czwartek, 31 styczeń 2019r. 15:04:11
Poznań
Mirka
Córka w ostatnim okresie jak wyszło na jaw później od około pół roku była gnębiona i poniżana przez inne dzieci z klasy. Cała sytuacja ogólnie została wyjaśniona ale mimo tego że to wszystko minęło córka nadal była bardzo przybita i nerwowa. Ogólnie bardzo pogorszyły się jej wyniki w szkole, nie mogła się skupić i straciła na dodatek apetyt. Zapisałam ją na terapie do Pani Małgorzaty, po 3 spotkaniach widzę że nastawienie mojego dziecka się zmienia na lepsze
wtorek, 29 styczeń 2019r. 14:24:42
Poznań
Weronika
Uzyskałem w tym miejscu bardzo fachową pomoc, Dzięki ich wsparciu udało mi się z żoną uratować nasze małżeństwo, które przechodziło poważny kryzys. Nie ma się czego bać i wstydzić idąc na taką terapie, wiem że dużo osób może mieć takie myśli. Sm miałem takie ale jak mam mówić komuś obcemu o swoich problemach w tak intymnej sferze. Po pierwszej naszej sesji już wiedziałem że strach był zbędny iże dalej pójdzie nam tylko lepiej. Dziękuje za fachowe podejście.
czwartek, 24 styczeń 2019r. 13:03:24
Poznań
Zbigniew
Zawsze już nawet w dzieciństwie byłem osobą o niskim poczuciu wartości i miałem problemy z asertywnością przekładało się to na moje życie... zawodowe i prywatne. Do SUI trafiłem jakiś rok temu, przyjaciółka mi ich poleciła. Na pierwszą moją sesje coachingową poszedłem nastawiony sceptycznie, uważałem że to nie ma sensu. Tak od trzeciej zacząłem się wkręcać i rozumieć gdzie tkwi mój problem. Teraz mam wrażenie że nareszcie żyje za co bardzo dziękuje!
poniedziałek, 21 styczeń 2019r. 09:37:07
Poznań
Eryk
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share