Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Uzyskałem w tym miejscu bardzo fachową pomoc, Dzięki ich wsparciu udało mi się z żoną uratować nasze małżeństwo, które przechodziło poważny kryzys. Nie ma się czego bać i wstydzić idąc na taką terapie, wiem że dużo osób może mieć takie myśli. Sm miałem takie ale jak mam mówić komuś obcemu o swoich problemach w tak intymnej sferze. Po pierwszej naszej sesji już wiedziałem że strach był zbędny iże dalej pójdzie nam tylko lepiej. Dziękuje za fachowe podejście.
czwartek, 24 styczeń 2019r. 13:03:24
Poznań
Zbigniew
Zawsze już nawet w dzieciństwie byłem osobą o niskim poczuciu wartości i miałem problemy z asertywnością przekładało się to na moje życie... zawodowe i prywatne. Do SUI trafiłem jakiś rok temu, przyjaciółka mi ich poleciła. Na pierwszą moją sesje coachingową poszedłem nastawiony sceptycznie, uważałem że to nie ma sensu. Tak od trzeciej zacząłem się wkręcać i rozumieć gdzie tkwi mój problem. Teraz mam wrażenie że nareszcie żyje za co bardzo dziękuje!
poniedziałek, 21 styczeń 2019r. 09:37:07
Poznań
Eryk
Potrzebowałam pomocy po rozwodzie, który przeżyłam dość mocno i nie tylko ja ale też dzieci którym musiałam dużo tłumaczyć. Do uporządkowania swoich spraw potrzebowałam wiele siły a jej nie miałam, od niedawna chodzę na terapie i szczerze to widzę pierwsze małe bo małe ale efekty jednak.
poniedziałek, 14 styczeń 2019r. 12:35:45
Poznań
Krystyna
Po tym jak miałem trudne dzieciństwo średnio radziłem sobie w życiu dorosłym, nie umiałem nawiązać zdrowych relacji z kobietami, plus jeszcze dochodził kompletny brak siebie. Od tego czasu minęło 1,5 roku, wtedy zaczynałem moją terapie. Teraz jest lepiej na każdym poziomie i dziękuję za włożenie tyle wkładu w pomoc mi i za wszystko inne! Polecam!
czwartek, 20 grudzień 2018r. 12:40:51
Poznań
Michał
Wiem że psychoterapia jest procesem długotrwałym, ale po kilku pierwszych spotkaniach czuję się lepiej. Problemy, które do niedawna wydawały mi się nie do pokonania, teraz stają się tylko małymi drobnostkami, mam więcej energii, zaczynam otwierać się i nie poddawać, a to dla mnie największy sukces. Wiem że czeka mnie dużo pracy ale już teraz mogę polecić Panią Małgorzatę jako osobę z super podejściem a zarazem bardzo profesjonalną!
środa, 19 grudzień 2018r. 10:24:39
Poznań
Lea
Zapisałam mojego syna na sesje terapeutyczną po tym jak zaczął mieć coraz większe problemy z agresją i skupieniem swojej uwagi, zauważyłam że nie potrafi radzić sobie z emocjami. Byliśmy już na czterech spotkaniach i zaczynam widzieć, że jest lepiej zarówno w szkole jak i w domu. Jestem bardzo zadowolona!
poniedziałek, 10 grudzień 2018r. 14:28:49
Poznań
Tereska
Uczestniczyłem w wypadku samochodowym po którym nie mogłem normalnie przespać całej nocy, budziłem się po kilka razy w nocy. Utrudnia to też jazdę samochodem, cały czas obawiam się czegoś złego. Trafiłem do SUI przez przypadek, ale po kilku pierwszych spotkaniach myślę że zostanę na dłużej i mam nadzieje że mi pomogą.
piątek, 07 grudzień 2018r. 09:56:33
Poznań
Mateusz
Bardzo dobre podejście do pacjenta, podczas terapii czuję że ktoś mnie naprawdę słucha i stara się mi pomóc, szczerze mówić przedtem w innym miejscu trafiłam na kogoś nieprofesjonalnego , co mnie bardzo zniechęciło. Ale teraz myślę, że im dalej pójdzie moje leczenie tym będzie lepiej.
środa, 28 listopad 2018r. 11:41:36
Poznań
Grażyna
Odkąd pamiętam miałam problemy z odżywianiem, wiecznie byłam na dietach i ciągle wydawało mi się że moja figura nie jest do zaakceptowania. Zaczęłam chodzić na terapie rok temu, teraz jej intensywność się zmniejsza z czasem, a ja nareszcie zaczynam odzyskiwać równowagę i trzeźwo patrzeć na siebie. Zrozumiałam moje błędne myślenie a to dla mnie jest największy sukces.
poniedziałek, 26 listopad 2018r. 14:30:49
Poznań
Jola
Po tym jak się okazało, że nie będziemy mogli mieć z mężem dziec, w naszym małżeństwie zaczęło się źle dziać, kompletnie się od siebie oddaliliśmy z czasem i przestaliśmy ze sobą rozmawiać. Postanowiliśmy udać się na terapie dla małżeństw, byliśmy tam już kilka razy i pierwsze rezultaty zaczynamy zauważać, mam nadzieje że się wszystko ułoży.
środa, 21 listopad 2018r. 08:42:47
Poznań
Zuzanna
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share