Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Otrzymałem pomoc, która bardzo wiele mi pomogła i zmieniła w moim życiu! dziękuję!
piątek, 17 sierpień 2018r. 13:41:30
Poznań
Patryk
Myślałem że będę miał opory mówić o moich problemach tym bardziej że dla mężczyzny zdrada żony jest dość poniżająca. Jednak rzeczywiście rozmowy i otwarcie się przed obcą osobą jest łatwiejsze. Bardzo dużo wsparcia otrzymałem od Pani Małgorzaty. Pozdrawiam!
poniedziałek, 13 sierpień 2018r. 12:45:05
Poznań
Igor
Chodzenie na terapie to wcale nie powinien być wstyd, tak jak ktoś bierze leki na serce tak powinien brać na depresje. Ja to zrozumiałam dopiero teraz, przedtem miał problem żeby przyznać się że mam depresje że w ogóle mam jakiś problem, wstyd mi było. Ale się przemogłam i polecam to każdej osobie której jest ciężko.
czwartek, 09 sierpień 2018r. 13:20:32
Poznań
Zuzanna
Choroba natręctw nie pojawiła się z dnia na dzień, przychodziła stopniowo. Robiłam rzeczy, które dziwiły zwykłych ludzi, na początku mi to nie przeszkadzało aż tak. Jednak z czasem stało się tak meczące, że nie mogłam tego opanować. Zdecydowałam się na terapie i nie żałuje, pomogła mi .
środa, 08 sierpień 2018r. 15:04:33
Poznań
Edyta
Po rozwodzie z mężem potrzebowałam pomocy w \"ogarnięciu\" domu, pracy, dzieci wszystko mi się kumulowało i w niektórych momentach miałam już ochotę się poddać. Po pierwszych spotkaniach zaczynałam odzyskiwać wiarę w siebie, a teraz jest już dobrze chociaż nadal chodzę na terapie.
piątek, 03 sierpień 2018r. 08:19:54
Poznań
Honorata
Bardzo polecam spotkania z Panią Małgosią! wiele jej zawdzięczam i naprawdę dużo mi pomogła!!
poniedziałek, 30 lipiec 2018r. 11:21:06
Poznań
Arleta
Trafiłam do Pani Małgorzaty przez moją kuzynkę, która mi ją poleciła. Kilka lat temu miałam dosyć poważny wypadek samochodem, od tego czasu nie wsiadłam za kółko a zaczynałam potrzebować środka transportu, jednak paniczny strach mi nie pozwalał. Spotkania bardzo mi pomogły pokonać ten strach i na początek zapisałam się na jazdy doszkalające, jednak jeszcze kilka i wsiądę do własnego auta! Myślałam że to już nie nastąpi
wtorek, 24 lipiec 2018r. 10:38:04
Poznań
Sara
Zdecydowanie polecam, zapisałam córkę z powodu jej problemów w szkole. Nie wiedziałam jak to będzie się odbywać bo córka jest raczej z tych trudnych nastolatek. Ale jestem nadal w pozytywnym szoku podejścia i cierpliwości do mojej córki, mam nadzieję że kolejne sesje będą również tak udane!
poniedziałek, 16 lipiec 2018r. 13:09:46
Poznań
Karolina
chodzę na terapie ze względu na moje trudne przeżycia z dzieciństwa przez które dosyć sporo przeżyłam a odznaczyło się na moich relacjach z innymi ludźmi w dorosłym świecie, potrafiłam się odcinać i strasznie izolować. Od kiedy uzyskałam pomoc kogoś kto potrafi mi pomóc i wszystko wytłumaczyć zaczynam mieć zupełnie inne spojrzenie na rzeczywistość.
wtorek, 10 lipiec 2018r. 12:44:08
Poznań
Julia
od kiedy pamiętam miałam problemy z ustalaniem celów i dążeniem do nich... moja znajoma poleciła mi zajęcia coachingowe. Zapisałam się na nie i uważam że to była jedna moich lepszych decyzji..teraz radzę sobie o wiele lepiej właściwie z każdym problemem, wyzwaniem, celem czy porażką, bardzo dużo mnie nauczyły te spotkania
piątek, 06 lipiec 2018r. 11:00:02
Poznań
Irmina
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share