Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Zanim Pani Małgorzata zaprosiła mnie na terapię, wydawało mi się, że bycie nieszczęśliwą jest moim atutem. Na szczęście podczas terapii bardzo szybko zostałam wyprowadzona z tego błędu i jeszcze nigdy życie nie sprawiało mi tyle przyjemności! Poleciłam ten gabinet już swojej rodzinie i polecam wszystkim, bo naprawdę warto!
wtorek, 06 czerwiec 2017r. 13:31:02
Poznań
Syla
Śmiało mogę wszystkim polecić SUI. Moja mama po utracie pracy (przez 30 lat pracowała jako nauczycielka) była załamana, miała depresję. Nie mogłam na to patrzeć, dlatego namówiłam ją na terapię. Powoli wychodzimy na prostą.
poniedziałek, 29 maj 2017r. 15:07:15
Komorniki
Dominika
Zawsze byłam perfekcjonistką... w szkole same 5, na studiach najwyższa średnia. Mimo to nie czuję się ani mądra, ani ładna. Chciałabym uwierzyć w siebie i mam nadzieję, że pani Małgorzata mi w tym pomoże. Chodzę do niej dopiero od miesiąca, ale już nawiązałyśmy dobry kontakt i zrozumiałam kilka rzeczy.
wtorek, 23 maj 2017r. 13:30:39
Swarzędz
Angie
Od lat mam ataki paniki. Godzinami szukam w internecie chorób, porównując ich objawy z moimi. Tydzień temu zdecydowałam się na pierwszą wizytę u specjalisty. Trafiłam do pani Małgorzaty, która wydaje się dobrym specjalistą. Jest jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek powiedzieć, ale na pewno pójdę na drugie spotkanie.
wtorek, 16 maj 2017r. 10:32:25
Poznań
Ewa
Polecam Panią Małgorzatę Ignaszak. Jest to rzetelny i profesjonalny fachowiec. Pani Małgosia zrobiła na mnie bardzo pozytywne i ciepłe wrażenie, czułam się w gabinecie bezpiecznie, a co najważniejsze dolegliwości z czasem mijały i przychodził dawno upragniony spokój. Dziękuję.
wtorek, 09 maj 2017r. 10:17:38
Poznań
M.P.
Nie mogłam poradzić sobie ze stratą pracy. Czułam się beznadziejna, bezwartościowa... Nie umiałam poradzić sobie z codziennymi czynnościami. Pani Małgorzata uświadomiła mi, że zmiany nie zawsze muszą być złe. Dzięki terapii znowu mogę wyjść z domu.
piątek, 05 maj 2017r. 10:05:00
Poznań
Adrianna
Pani Małgorzata pozwoliła mi się uporać z moją nerwicą. Od trzech lat męczyłam się z atakami paniki, które były nie do zniesienia, a teraz powoli wychodzę na prostą... Zaczynam wierzyć w siebie i w to, że jestem zdrowa. Pani Małgorzata jest nie tylko specjalistą, ale też ciepłym, empatycznym człowiekiem. Pozwoliła mi zrozumieć moje problemy. Mogę śmiało polecić wszystkim, którzy borykają się z podobnymi zaburzeniami.
środa, 26 kwiecień 2017r. 10:13:47
Poznań
Nati
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share