Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

chodzę na terapie ze względu na moje trudne przeżycia z dzieciństwa przez które dosyć sporo przeżyłam a odznaczyło się na moich relacjach z innymi ludźmi w dorosłym świecie, potrafiłam się odcinać i strasznie izolować. Od kiedy uzyskałam pomoc kogoś kto potrafi mi pomóc i wszystko wytłumaczyć zaczynam mieć zupełnie inne spojrzenie na rzeczywistość.
wtorek, 10 lipiec 2018r. 12:44:08
Poznań
Julia
od kiedy pamiętam miałam problemy z ustalaniem celów i dążeniem do nich... moja znajoma poleciła mi zajęcia coachingowe. Zapisałam się na nie i uważam że to była jedna moich lepszych decyzji..teraz radzę sobie o wiele lepiej właściwie z każdym problemem, wyzwaniem, celem czy porażką, bardzo dużo mnie nauczyły te spotkania
piątek, 06 lipiec 2018r. 11:00:02
Poznań
Irmina
Najbardziej podoba mi się podejście do drugiego człowieka podczas terapii, duża cierpliwość i pełne zrozumienie. Tak właśnie wygląda profesjonalizm w tym fachu, dziękuję za pomoc.
piątek, 29 czerwiec 2018r. 13:35:16
Poznań
Radosław
Problemy z odżywianiem miałam odkąd pamiętam, nigdy nikt mi nie pomagał sobie z tym poradzić. w pewnym momencie przesadziłam i trafiłam kilka razy do szpitala wtedy zrozumiałam i dotarło do mnie że coś jest nie tak. Zdecydowałam się na psychoterapie w SUI, dzięki zapewnieniu podczas spotkań odpowiedniej kameralnej atmosfery o dobrego podejścia do mnie z każdym spotkaniem otwierałam się bardziej aż doszliśmy razem do podłoża mojego problemu i jest coraz lepiej!
poniedziałek, 25 czerwiec 2018r. 12:24:49
Poznań
Katarzyna
Bardzo dobre podejście! Jestem bardzo zadowolona! Wszystkie spotkania na terapii przebiegają bez nerwów i stresu i płynie robimy kroki do przodu. Bardzo dziękuję za pomoc!
poniedziałek, 18 czerwiec 2018r. 11:47:22
Poznań
Ewelina
Żona chodziła na terapie przed porodem. Strasznie się bała ze względu na komplikacje przy pierwszym porodzie, jednak widziałem że te spotkania jej pomogły i przygotowały ją do tego ważnego dnia.
piątek, 08 czerwiec 2018r. 11:36:51
Poznań
Wojtek
Moja poprzednia praca była bardzo stresująca miałam w niej bardzo toksyczną atmosferę i ogromną presje. Po odejściu z niej byłam bardzo zmęczona psychicznie. Zaczęłam chodzić na terapie i odżyłam. Czuję się lepiej psychicznie i jestem o wiele spokojniejsza do wszystkiego podchodzę z zdrowym dystansem.
wtorek, 05 czerwiec 2018r. 15:36:16
Poznań
Angelika
W pewnym momencie moje życie wymknęło mi się spod kontroli, wszystko się posypało. Potrzebowałam ogromnego wsparcia aby poukładać ten bałagan.Zdecydowałam się na sesje coachingowe i krok po kroku układałam sobie wszystko w głowie. Teraz mam określone cele i wartości!nareszcie wszystko jest na swoim miejscu!
środa, 30 maj 2018r. 12:38:10
Poznań
Ola
Długotrwała i systematyczna psychoterapia pomogła zwalczyć mi moje lęki. Po tej ciężkiej drodze czuję ulgę i jestem wdzięczny za pomoc!
poniedziałek, 28 maj 2018r. 10:21:55
Poznań
Stanisław
Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Małgorzacie za pomoc w ratowaniu naszego małżeństwa. Chodziliśmy na terapie małżeńską długi czas ale było warto teraz nasze małżeństwo przeżywa drugi rozkwit. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość do naszych problemów!
wtorek, 22 maj 2018r. 09:39:07
Poznań
Aldona
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share