Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Ze względu na moją prace, w której mam dużo kontaktu z ludźmi postanowiłam chodzić na sesje coachingowe właśnie do SUI. Zdecydowanie polecam ponieważ bardzo dużo się nauczyłam, poprawiłam poją autoprezentacje, samokontrole i umiejętność wystąpień publicznych.
poniedziałek, 19 luty 2018r. 11:57:56
Poznań
Olga
Miałem bardzo ciężkie dzieciństwo, żyłem w domu bez perspektyw. Kiedy wchodziłem w dorosłe życie nie byłem pewny siebie, właściwie moje poczucie wartości było zerowe... byłem przekonany że nic mi się nie należy i i tak się nic nie uda. Ale wtedy poznałem moją teraz już żonę, która własnie umówiła mnie na pierwszą wizytę u Pani Małgorzaty. Od tego czasu minęło kilka miesięcy a ja czuję że nareszcie wychodzę na prostą, jednak warto walczyć z przeciwnościami.
poniedziałek, 12 luty 2018r. 14:49:15
Poznań
Marcin
Mój problem z uzależnieniem zaczął się dość dawno i stopniowo narastał. Z początku tego nie widziałam, ale kiedy straciłam rodzinę i przyjaciół \"ocknęłam się\" że coś jest nie tak. Jakiś czas temu zaczęłam terapie w SUI i widzę nareszcie światełko w tunelu, że może być lepiej i mi się uda.
wtorek, 06 luty 2018r. 09:38:56
Poznań
Daria
Od dwóch lat chodzę na terapie do Pani Małgorzaty, w tym tygodniu będzie moja ostatnia wizyta. Czuję że moje traumy z dzieciństwa odeszły w zapomnienie za co jestem wdzięczna jednak z drugiej strony aż ciężko pomyśleć że to już ostatni raz. Dużo pracy przede mną ale i tak mam wrażenie że jestem teraz lepszym człowiekiem, polecam.
wtorek, 30 styczeń 2018r. 09:21:15
Poznań
Ada
Po rozwodzie z żoną straciłem pracę i popadłem w depresje, zaniedbałem dzieci i dom. W końcu siostra zmusiła mnie do pozbierania swojego życia. Chodzę na terapie pół roku , widzę pierwsze zmiany na lepsze.
czwartek, 25 styczeń 2018r. 10:03:42
Poznań
Piotr
Sesje coachingowe bardzo mi pomogły i nareszcie znalazłem nową pracę którą lubie. Wiem teraz jakie mam cele i jak do nich dążyć i je realizować!
wtorek, 23 styczeń 2018r. 13:53:27
Poznań
Jarek
Jestem bardzo zadowolona że trafiłam właśnie w to miejsce! Całe życie miałam problem z moją wagą… moje problemy odżywiania zaczęły się chyba bardzo dawno chociaż o tym nie wiedziałam. W niektórych momentach jadłam za dużo a bywały dni że nie jadłam nic, teraz jak na to patrzę to widze swoje błędy. Aktualnie chodze na psychoterapie i nadal każdego dnia walcze o siebie i ucze się szanować swoje ciało je zaakceptować. Daje mi to dużo siły!
wtorek, 16 styczeń 2018r. 12:24:13
Poznań
Eryka
Jako osoba starsza wstydziłam się tego że mam problem, po śmierci mojego małżonka poczułam się strasznie samotna mimo obecności dzieci i nie mogłam się odnaleźć w tej nowej rzeczywistości. Syn namówił mnie na wizytę i jestem mu za to wdzięczna.
poniedziałek, 08 styczeń 2018r. 13:15:08
Poznań
Józefina
Cztery lata temu uczestniczyłam w wypadku w którym zginęła moja bliska osoba. Od tego czasu miałam lęk przed prowadzeniem samochodu i nawet przed jazdą nim. Teraz chodzę na terapie do Pani Małgorzaty i mam nadzieję że się przełamie i pokonam strach
czwartek, 28 grudzień 2017r. 09:05:18
Poznań
KInga
Od lat zmagam się z problemami z którymi nie umiem sobie do końca poradzić, teraz kiedy chodzę na terapię jest znacznie łatwiej i czuję w sobie większą siłę do działania. Bardzo dużo mi dają te spotkania.
czwartek, 21 grudzień 2017r. 11:46:48
Poznań
Adam
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share