Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Małgorzacie za pomoc w ratowaniu naszego małżeństwa. Chodziliśmy na terapie małżeńską długi czas ale było warto teraz nasze małżeństwo przeżywa drugi rozkwit. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość do naszych problemów!
wtorek, 22 maj 2018r. 09:39:07
Poznań
Aldona
Fachowe i indywidualne podejście, spotkania za każdym razem odbywały się w sympatycznej i dobrej atmosferze, nie czułam żadnej presji czy stresu przed tym, że mam się otworzyć przed obcą osobą. Terapia bardzo mi pomogła i dużo wniosła do mojego życia. Dzięki Pani Małgorzacie jestem coraz bliżej mojego wyznaczonego celu co niedawno wydawało się dla mnie niemożliwe!
czwartek, 17 maj 2018r. 14:51:43
Poznań
Jadwiga
Nasza firma miała tutaj szkolenie na temat wypalenia zawodowego. Jesteśmy zadowoleni, nasze oczekiwania zostały spełnione i każdy wyniósł coś wartościowego a odnośnie atmosfery było bardzo swobodnie a zarazem profesjonalnie.
środa, 09 maj 2018r. 11:02:14
Poznań
Zbigniew
Od lat walczyłem z różnego rodzaju uzależnieniami. Trafiając tutaj na terapie co było już moją ostatnią deską ratunku bo widziałem że jestem coraz bliżej dna, nie miałem dużej nadziei że wyjdę z tego. Ale dostałem ogromne zrozumienie na terapii i teraz każdego dnia walczę o siebie a idzie mi to coraz lepiej.
wtorek, 24 kwiecień 2018r. 11:15:58
Poznań
Emil
Od czasów dzieciństwa miałam problemy z stanami lękowymi, dopiero w wieku dorosłym zaczęłam o to dbać, szczerze mówiąc miałam już kilku terapeutów ale zdecydowanie najlepszej dogaduje się z Panią Małgorzatą z czego jestem zadowolona, bo dzięki temu robię coraz większe postępy.
środa, 18 kwiecień 2018r. 09:24:49
Poznań
Marysia
Kiedy wpadłam w depresje to właśnie terapia z Panią Małgorzatą mi pomogła, co prawda musiałam włożyć od siebie dużo pracy i energii ale miałam ogromne wsparcie. Mimo że zakończyłam spotkania jakiś czas temu nadal jestem wdzięczna i polecam!
czwartek, 12 kwiecień 2018r. 11:01:13
Poznań
Martyna
Ze względu na mój wcześniejszy poród który był bardzo skomplikowany mam obawy w drugiej ciąży jak to będzie wyglądać. Zdecydowałam się na terapie w SUI i nie żałuje, pełen profesjonalizm i super podejście do drugiego człowieka.
poniedziałek, 09 kwiecień 2018r. 09:49:42
Poznań
Sonia
Moja żona została otoczona wsparciem za które dziękuje ponieważ dzięki temu poradziła sobie z swoimi problemami, polecam Panią Małgorzatę!
piątek, 30 marzec 2018r. 09:32:17
Poznań
Hubert
Moja córka wpadła w zaburzenia z odżywianiem, na początku próbowaliśmy sami poradzić sobie z tym problemem jednak widziałam, że każdego dnia przegrywamy. Jak zaproponowałam córce psychoterapie była na nie, ale po długich namowach zgodziła się.. teraz widzimy pierwsze efekty 🙂 Wiemy, że walka będzie trwać długo ale naprawdę otrzymaliśmy super wsparcie i pomoc.
wtorek, 27 marzec 2018r. 11:34:41
Poznań
Magdalena
Szkolenia coachingowe podniosły moją pewność siebie i teraz czuję że mam plan na życie! nareszcie wiem że to co wydawało mi się niemożliwe teraz jest w zasięgu mojej ręki. Bardzo polecam!!
wtorek, 20 marzec 2018r. 09:30:44
Poznań
Gosia
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share