Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Otrzymałem w tym miejscu pomoc której tak bardzo potrzebowałem. Po wieloletniej depresji nareszcie jest mi lepiej. Bardzo doceniam podejście z jakim się tu spotkałem i podejście do drugiego człowieka.
poniedziałek, 29 październik 2018r. 15:42:16
Poznań
Łukasz
Odkąd byłam nastolatką miałam problemy z akceptacją siebie, miałam myśli samobójcze i zdarzało też mi się okaleczania. Na dobrych kilka lat to mi się wyciszyło, ostatnio po nieudanym związku wszystko wróciło ze zdwojoną siła. Zaczęłam panicznie szukać pomocy i znalazłam ją w SUI. Mam nadzieje że będzie lepiej
czwartek, 18 październik 2018r. 13:36:23
Poznań
Maria
W uzależnienie wpadłam nawet nie wiem kiedy, zaczynało się na studiach kiedy nie mogłam poradzić sobie ze stresem. Na początku nie widziałam problemu ale później kiedy wszyscy zaczęli się ode nie odwracać dotarło do mnie co się dzieje. Dzisiaj po pierwszym spotkaniu wiem jak trudna droga przede mną ale ciesze się że trafiłam własnie tutaj.
poniedziałek, 08 październik 2018r. 13:29:58
Poznań
Ksenia
Przez wiele lat miałem problem z lękiem, doszło do tego, że bałem się wychodzić z domu... Szczerze mówiąc to przypadkowo trafiłem do SUI, ale już po kilku wizytach wiem że to miejsce i ci ludzie pomogą mi poradzić sobie z moimi lękami .
środa, 03 październik 2018r. 13:05:26
Poznań
Ryszard
Jeśli macie problem a chcecie uzyskać pomoc to ja zdecydowanie polecam Panią Małgorzatę z SUI, jest ona osobą ciepłą, życzliwą. Z mojego załamania to właśnie ona mnie „wyciągnęła”. Mimo że myślałam że nie będzie miało to sensu to teraz widzę efekty naszej wspólnej pracy.
środa, 26 wrzesień 2018r. 08:44:02
Poznań
Karola
Wypadek samochodowy i utrata pełnej sprawności sprawiły że moja mama zamknęła się na świat i każdego dnia widziałam, że jest od nas coraz dalej. To ja zapisałam ją do SUI mimo jej sprzeciwu, i ostatnio usłyszałam że dziękuję mi za to że ją prawie \"zmusiłam\" bo zaczyna odzyskiwać siły do życia, znowu jest pełna energii co widać na pierwszy rzut oka. Dziękujemy za pomoc jeszcze raz!
poniedziałek, 24 wrzesień 2018r. 15:56:20
Poznań
Asia
Bliska mi osoba miała bardzo poważne problemy z uzależnieniami, przez co nasze stosunki się bardzo pogorszyło i też bardzo mocno odbijało się to na mnie i moim samopoczuciu. Teraz po skorzystaniu z terapii sytuacja wygląda zdecydowanie inaczej, bardzo cieszymy się że skorzystaliśmy z pomocy.
wtorek, 18 wrzesień 2018r. 13:37:59
Poznań
Miriam
Pod profesjonalną opieką dochodziłem do siebie po stracie bardzo mi bliskiej osoby. Po długim czasie odzyskałem nadzieje na dalsze szczęśliwe życie i przestałem mieć pretensje do siebie i całego świata za to co mnie spotkało. Dziękuję za całe dobro, które zostało mi tu przekazane.
piątek, 07 wrzesień 2018r. 13:08:08
Poznań
Marek
Otrzymałem pomoc, która bardzo wiele mi pomogła i zmieniła w moim życiu! dziękuję!
piątek, 17 sierpień 2018r. 13:41:30
Poznań
Patryk
Myślałem że będę miał opory mówić o moich problemach tym bardziej że dla mężczyzny zdrada żony jest dość poniżająca. Jednak rzeczywiście rozmowy i otwarcie się przed obcą osobą jest łatwiejsze. Bardzo dużo wsparcia otrzymałem od Pani Małgorzaty. Pozdrawiam!
poniedziałek, 13 sierpień 2018r. 12:45:05
Poznań
Igor
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share