Cykl wyjątkowych warsztatów dla kobiet  „Rozwojówka” powstał wiosną, kiedy wszystko zaczyna kwitnąć- w tym nasze pomysły i chęć do ich realizacji. Spotkałyśmy się w duecie: Małgosia- psychoterapeutka i coach oraz Kasia- psycholożka i nauczycielka jogi.  Każda z innymi doświadczeniami własnymi oraz w pracy z drugim człowiekiem, w różnym wieku i etapie życia. Nasze charaktery, sposób bycia i styl życia też są odmienne, ale na szczęście dobrze się uzupełniają.

Co nas łączy? Głęboka potrzeba pracy z kobietami, których potencjał, siła, umiejętności, wrażliwość i moc kobiecości pozostają często nieuświadomione, zepchnięte na bok lub boleśnie nadszarpnięte.

Mówimy tutaj o: mamach, żonach, siostrach, przyjaciółkach, kobietach w biznesie, córkach, babciach, narzeczonych, singielkach, studentkach, kucharkach, dyrektorkach, terapeutkach, modelkach, feministkach, gospodyniach domowych, przedsiębiorczyniach, artystkach…

Czy odnajdujesz w tym siebie?

Tak, wiemy, że prawdopodobnie pełnisz więcej niż jedną z powyższych ról.
Tak, dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie jest łatwe.

Wiemy też, co Ci pomoże:

 • Kameralne warsztaty w grupie do 10 uczestniczek- tak, abyś czuła się w pełni zaopiekowana i wysłuchana.
 • Praktyczne i sprawdzone naukowo techniki psychologiczne, które wdrożysz w życie od razu po warsztatach. Dowiesz się, nad czym i jak możesz samodzielnie pracować.
 • Międzypokoleniowe spotkanie kobiet, które przedstawią historie zadziwiająco podobne do Twoich oraz takie, które uświadomią Ci odmienną, odkrywczą perspektywę oraz punkt widzenia na znane Ci tematy
 • Wgląd w swoje emocje, potrzeby i wnętrze, w bezpiecznej przestrzeni nad którą czuwają dwie profesjonalistki.
 • Bycie sobą – tak po prostu. Nie będziemy oceniać ani moralizować. Tutaj możesz być taka, jak chcesz- milcząca, gadatliwa, głośno roześmiana, naburmuszona, wzruszona, zapłakana, wrażliwa, spięta, zagubiona… To też jest OK.
 • Inspiracja i twórczość – dobrze przemyślane elementy arteterapii, czyli pracy z wyobraźnią, ruchem, metaforą- to te, które zapewne najbardziej polubisz. Tutaj możesz dowiedzieć się o sobie zaskakująco dużo, zatroszczyć się o swoje Wewnętrzne Dziecko, a przede wszystkim poznać siebie i innych lepiej, sięgnąć do swoich emocji i potrzeb.
 • Praca z ciałem, relaksacja – ćwiczenia z jogi, prowadzona relaksacja z wykorzystaniem technik skanowania ciała oraz wizualizacji, jak również edukacja na temat rozpoznawania sygnałów płynących z Twojego ciała i świadomego redukowania napięć z jego obszarów to tematyka dotycząca niektórych modułów naszych warsztatów.
 • Indywidualne podejście, wsparcie w kobiecym kręgu, ogromna ilość rzetelnej wiedzy psychologicznej, przytulna przestrzeń i ciepła atmosfera.

Coś więcej niż psychologia, coś zupełnie innego niż ulepszanie aktualnej wersji siebie.
Dość tego!
JESTEŚ WYSTARCZAJĄCA.
WRÓĆ DO SIEBIE!

„Rozwojówka” stanowi cykl warsztatów, z których każdy trwa 16 h (weekend). Tematyka spotkań to:

 • Poczucie własnej wartości- „Efekt Motyla” (pierwsze spotkanie)
 • Relacje damsko-męskie
 • Relacje matka-córka
 • Komunikacja
 • Kobieta w Biznesie
 • Radzenie sobie ze stresem
 • Kobiecość
 • Ciało i emocje

Warsztaty odbywają się w Poznaniu, ale jesteśmy otwarte na ich współorganizację w całej Polsce.

Koszt warsztatów to: 550zł lub 0 zł za 1 moduł weekendowy.
Jak to możliwe?
Zależy nam na tym, żebyś zachęcała do pozytywnych zmian w życiu bliskie Ci osoby. Dlatego też za każdą przyprowadzoną osobę dostaniesz 20% zniżki od stałej ceny warsztatu. Wystarczy 5 osób, abyś mogła wejść na warsztaty za darmo 😊

Kiedy odbędą się kolejne warsztaty?
02.03.2019 r.- sobota i niedziela w godzinach 10:00-18:00

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat prowadzących?

Kasia: SUI , fanpage MataKata-Joga i Psychologia
Małgosia: SUI , SUI fanpage

Wrażenia uczestniczek z pierwszych warsztatów „Efekt motyla”:

„Ten dwudniowy warsztat doskonale uzmysławia, że korzenie siły są w każdej z nas. Każda kobieta inna. Wszystkie takie same. Niedoceniające siebie tak jak powinnyśmy.
Niesamowicie kształcące doświadczenie grupowe – wartość sama w sobie. Nawet przed najlepszymi przyjaciółmi tak się nie otworzysz. Do tego pakiet konkretnych technik i ćwiczeń, które mogą zmienić Twoją codzienność.
Podsumowując w kilku słowach…  Świadomość grupowa. Zaskoczenie. Zakorzenienie. Inspiracja. Renigast na mózg.”
Magdalena N. | Marketing & PR Manager

Z całego serca polecam warsztaty „Efekt Motyla- rozwiń Poczucie Własnej Wartości”. Uważam, że warsztaty zostały poprowadzone bardzo profesjonalnie, a przede wszystkim poczułam, że jestem „ważna”! Tak!!!😊 Żadna moja obawa i pytanie nie pozostały bez odpowiedzi. Czas pełen emocji i w pełni wykorzystany.”
Ania B. | Mama

Warsztaty z poczucia własnej wartości pozwalają zajrzeć w głąb siebie i powiedzieć: sprawdzam się! Lubię się!
A dzieje się to tak: najpierw patrzymy z różnych perspektyw na wskroś i przez siebie, wyłapujemy mechanizmy działania na rzecz hamowania drzemiącego w nas potencjału, uwięzionych wartości. Później ćwiczenia i techniki zaproponowane przez Małgosię i Kasię powodują, że można tę machinę okiełznać i zacząć krok po kroku się umacniać. Na dodatek przyglądanie się podobieństwom i różnicom oraz przeglądanie w sobie nawzajem w obrębie świetnej grupy każe myśleć, że ja mam tę moc! Ba! Że my, kobiety mamy tę moc! Polecam gorąco udział w warsztatach każdej z Was 🙂
Zuza I. | Scrum Masterka, branża IT

Dziękuję. Warsztaty pozwoliły zajrzeć w siebie. Stanąć oko w oko z własnymi słabościami, lękami i… zacząć uczyć się je akceptować. Akceptować siebie. Pozwolić sobie na chwilę słabości, po to by stać się silniejszą. Wspaniałe warsztaty, przygotowane na najwyższym poziomie. Prowadzące dzieliły się wiedzą i doświadczeniem a jednocześnie emanowały ciepłem, wrażliwością i empatią. Pokazały wiele technik jak dotrzeć do siebie oraz wiele praktycznych ćwiczeń jak wzmacniać poczucie własnej wartości na co dzień. Tak, zdecydowanie polecam każdej kobiecie, która szuka odpowiedzi na pytania o to jak zacząć pełniej i szczęśliwiej żyć 🙂
Aleksandra M.| fotografka, mężatka

Share