Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Z dzieciństwa zostało mi wiele sprawa z którymi w dorosłym życiu dopiero miałam odwagę się zmierzyć. Miałam typowy syndrom wyparcia, dopiero mając własne dzieci po wielu latach zdecydowałam się z kimś o tym porozmawiać. Terapia służy mi, mimo wysiłku jaki nią wkładam daje mi zarazem ukojenie.
poniedziałek, 13 maj 2019r. 12:14:44
Poznań
Emma
W walce z moją depresją to własnie w tym miejscu mi pomogli i nadam pomagają. Jeszcze kilka miesięcy temu chciało mi się wyć na samą myśl o wyjściu z domu a teraz proszę, zaczynam szukać nowej pracy, spotykam się z ludźmi. Naprawdę zaczynam widzieć że schodzę na właściwą drogę, dziękuje za zrozumienie jakie otrzymałam w SUI.
poniedziałek, 29 kwiecień 2019r. 15:08:49
Poznań
Mariola
Pamiętam ten dzień kiedy dowiedziałem się, że nie mogę mieć dzieci, wtedy jeszcze nie wiedziałem że spowoduje to rozwód z moją zona. Po tym stoczyłem się w najgłębszym tego słowa znaczeniu straciłem prace, chęć do czegokolwiek. Do Pani Małgorzaty zapisała mnie moja kuzynka, która jako jedna z nielicznych mnie nie zostawiła. Nie jest łatwo, z terapii jestem zadowolony widać, że zależy im na moim dobru.
piątek, 26 kwiecień 2019r. 11:08:02
Poznań
Marek
Bardzo życzliwe podejście do pacjenta, jestem dość trudnym człowiekiem i zdaje sobie z tego sprawę także dziękuje za cierpliwość:). Mój problem był dość intymny i zmagałem się z nim już od wczesnego dzieciństwa , co pewnie też ma wpływ na mój charakter, jedyne czego żałuje to że zdecydowałem się na terapie tak późno. Bardzo polecam i mam nadzieje że kolejne spotkania będą równie owocne.
środa, 24 kwiecień 2019r. 12:52:10
Poznań
Jacek
Po stracie najbliższej mi osoby to właśnie oni pomogli mi małymi korkami podnieść się i nauczyli mnie patrzeć znowu w przyszłość optymistycznie. Bardzo polecam!
czwartek, 18 kwiecień 2019r. 14:08:12
Poznań
Justyna
Bardzo się cieszę że trafiłem własnie tutaj. Pomogło mi to rozwiązać nie jeden problem i na niejeden problem spojrzeć w sposób obiektywny.
piątek, 05 kwiecień 2019r. 11:24:32
Poznań
Bronisław
Niestety ze strony mojego męża doświadczyłam dużo przemocy fizycznej psychicznej jak i ekonomicznej. Odbiło się to na moim relacjach z innymi ludźmi jak i moje postrzeganie świata. Cieszę się że trafiłam pod dobre skrzydła i teraz będzie już lepiej.
środa, 27 marzec 2019r. 15:52:01
Poznań
Jagoda
Mąż w SUI otrzymał pomoc której tak bardzo potrzebował, dzięki temu nasze małżeństwo przetrwało kryzys i wszystko dobrze się układa, dziękujemy za pomoc.
wtorek, 26 marzec 2019r. 09:01:15
Poznań
Agnieszka
Od dłuższego czasu zacząłem zauważać u siebie jakieś dziwne ataki strachu których tak łatwo powstrzymać, np. podczas zebrania w pracy jedyną opcją było wyjście do toalety. Do sui udałem się z polecenia znajomych która chwaliła że bardzo jej pomogli. Na razie byłem na jednej wizycie i było ok. co będzie dalej...
poniedziałek, 18 marzec 2019r. 10:41:49
Poznań
Dominik
Trzy lata temu zachorował mój mąż, kiedy rok temu przegraliśmy jego walkę z chorobą nie mogliśmy sobie poradzić z tym. Ja praktycznie się załamałam do tego poziomu że nie mogłam funkcjonować w ciągu dnia. Na spotkanie pierwsze z Panią Małgorzatą zaprowadziła mnie moja siostra i do dzisiaj jestem jej wdzięczna. Ból nie znika ale umiem z nim żyć a to już duży krok dla mnie.
piątek, 15 marzec 2019r. 13:10:16
Poznań
Ola
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share