Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Szkolenia coachingowe podniosły moją pewność siebie i teraz czuję że mam plan na życie! nareszcie wiem że to co wydawało mi się niemożliwe teraz jest w zasięgu mojej ręki. Bardzo polecam!!
wtorek, 20 marzec 2018r. 09:30:44
Poznań
Gosia
Kiedy z żoną zaczęliśmy mieć problemy małżeńskie i nie mogliśmy dojść do porozumienia na żadnym polu poszukaliśmy terapeuty. Przyznaje że na początku myślałem że nie będzie to miało sensu i nic nie pomoże ale teraz po chodzeniu na terapie pół roku widzę nadzieje na uratowanie naszego związku. Przed nami jeszcze długa droga ale razem damy rade! A terapie polecam każdemu
piątek, 16 marzec 2018r. 12:29:51
Poznań
Przemysław
Chodziłam na terapie 1,5 roku, chociaż na początku się bałam jak to będzie. Jednak teraz po takim czasie muszę przyznać że terapia mi pomogła i dziękuje. Polecam!!
wtorek, 06 marzec 2018r. 13:09:45
Poznań
Jagoda
Zapisałam mojego syna na warsztaty dla dzieci na których uczył się panować nad agresją i przystosowywać się do życia w grupie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, widzimy pierwsze efekty, cenie indywidualne podejście z jakim podchodzono do mojego syna.
wtorek, 27 luty 2018r. 10:26:44
Poznań
Justyna
Ze względu na moją prace, w której mam dużo kontaktu z ludźmi postanowiłam chodzić na sesje coachingowe właśnie do SUI. Zdecydowanie polecam ponieważ bardzo dużo się nauczyłam, poprawiłam poją autoprezentacje, samokontrole i umiejętność wystąpień publicznych.
poniedziałek, 19 luty 2018r. 11:57:56
Poznań
Olga
Miałem bardzo ciężkie dzieciństwo, żyłem w domu bez perspektyw. Kiedy wchodziłem w dorosłe życie nie byłem pewny siebie, właściwie moje poczucie wartości było zerowe... byłem przekonany że nic mi się nie należy i i tak się nic nie uda. Ale wtedy poznałem moją teraz już żonę, która własnie umówiła mnie na pierwszą wizytę u Pani Małgorzaty. Od tego czasu minęło kilka miesięcy a ja czuję że nareszcie wychodzę na prostą, jednak warto walczyć z przeciwnościami.
poniedziałek, 12 luty 2018r. 14:49:15
Poznań
Marcin
Mój problem z uzależnieniem zaczął się dość dawno i stopniowo narastał. Z początku tego nie widziałam, ale kiedy straciłam rodzinę i przyjaciół \"ocknęłam się\" że coś jest nie tak. Jakiś czas temu zaczęłam terapie w SUI i widzę nareszcie światełko w tunelu, że może być lepiej i mi się uda.
wtorek, 06 luty 2018r. 09:38:56
Poznań
Daria
Od dwóch lat chodzę na terapie do Pani Małgorzaty, w tym tygodniu będzie moja ostatnia wizyta. Czuję że moje traumy z dzieciństwa odeszły w zapomnienie za co jestem wdzięczna jednak z drugiej strony aż ciężko pomyśleć że to już ostatni raz. Dużo pracy przede mną ale i tak mam wrażenie że jestem teraz lepszym człowiekiem, polecam.
wtorek, 30 styczeń 2018r. 09:21:15
Poznań
Ada
Po rozwodzie z żoną straciłem pracę i popadłem w depresje, zaniedbałem dzieci i dom. W końcu siostra zmusiła mnie do pozbierania swojego życia. Chodzę na terapie pół roku , widzę pierwsze zmiany na lepsze.
czwartek, 25 styczeń 2018r. 10:03:42
Poznań
Piotr
Sesje coachingowe bardzo mi pomogły i nareszcie znalazłem nową pracę którą lubie. Wiem teraz jakie mam cele i jak do nich dążyć i je realizować!
wtorek, 23 styczeń 2018r. 13:53:27
Poznań
Jarek
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share