Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Bliska mi osoba miała bardzo poważne problemy z uzależnieniami, przez co nasze stosunki się bardzo pogorszyło i też bardzo mocno odbijało się to na mnie i moim samopoczuciu. Teraz po skorzystaniu z terapii sytuacja wygląda zdecydowanie inaczej, bardzo cieszymy się że skorzystaliśmy z pomocy.
wtorek, 18 wrzesień 2018r. 13:37:59
Poznań
Miriam
Pod profesjonalną opieką dochodziłem do siebie po stracie bardzo mi bliskiej osoby. Po długim czasie odzyskałem nadzieje na dalsze szczęśliwe życie i przestałem mieć pretensje do siebie i całego świata za to co mnie spotkało. Dziękuję za całe dobro, które zostało mi tu przekazane.
piątek, 07 wrzesień 2018r. 13:08:08
Poznań
Marek
Otrzymałem pomoc, która bardzo wiele mi pomogła i zmieniła w moim życiu! dziękuję!
piątek, 17 sierpień 2018r. 13:41:30
Poznań
Patryk
Myślałem że będę miał opory mówić o moich problemach tym bardziej że dla mężczyzny zdrada żony jest dość poniżająca. Jednak rzeczywiście rozmowy i otwarcie się przed obcą osobą jest łatwiejsze. Bardzo dużo wsparcia otrzymałem od Pani Małgorzaty. Pozdrawiam!
poniedziałek, 13 sierpień 2018r. 12:45:05
Poznań
Igor
Chodzenie na terapie to wcale nie powinien być wstyd, tak jak ktoś bierze leki na serce tak powinien brać na depresje. Ja to zrozumiałam dopiero teraz, przedtem miał problem żeby przyznać się że mam depresje że w ogóle mam jakiś problem, wstyd mi było. Ale się przemogłam i polecam to każdej osobie której jest ciężko.
czwartek, 09 sierpień 2018r. 13:20:32
Poznań
Zuzanna
Choroba natręctw nie pojawiła się z dnia na dzień, przychodziła stopniowo. Robiłam rzeczy, które dziwiły zwykłych ludzi, na początku mi to nie przeszkadzało aż tak. Jednak z czasem stało się tak meczące, że nie mogłam tego opanować. Zdecydowałam się na terapie i nie żałuje, pomogła mi .
środa, 08 sierpień 2018r. 15:04:33
Poznań
Edyta
Po rozwodzie z mężem potrzebowałam pomocy w \"ogarnięciu\" domu, pracy, dzieci wszystko mi się kumulowało i w niektórych momentach miałam już ochotę się poddać. Po pierwszych spotkaniach zaczynałam odzyskiwać wiarę w siebie, a teraz jest już dobrze chociaż nadal chodzę na terapie.
piątek, 03 sierpień 2018r. 08:19:54
Poznań
Honorata
Bardzo polecam spotkania z Panią Małgosią! wiele jej zawdzięczam i naprawdę dużo mi pomogła!!
poniedziałek, 30 lipiec 2018r. 11:21:06
Poznań
Arleta
Trafiłam do Pani Małgorzaty przez moją kuzynkę, która mi ją poleciła. Kilka lat temu miałam dosyć poważny wypadek samochodem, od tego czasu nie wsiadłam za kółko a zaczynałam potrzebować środka transportu, jednak paniczny strach mi nie pozwalał. Spotkania bardzo mi pomogły pokonać ten strach i na początek zapisałam się na jazdy doszkalające, jednak jeszcze kilka i wsiądę do własnego auta! Myślałam że to już nie nastąpi
wtorek, 24 lipiec 2018r. 10:38:04
Poznań
Sara
Zdecydowanie polecam, zapisałam córkę z powodu jej problemów w szkole. Nie wiedziałam jak to będzie się odbywać bo córka jest raczej z tych trudnych nastolatek. Ale jestem nadal w pozytywnym szoku podejścia i cierpliwości do mojej córki, mam nadzieję że kolejne sesje będą również tak udane!
poniedziałek, 16 lipiec 2018r. 13:09:46
Poznań
Karolina
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share