Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Uczęszczałem na zajęcia z rozwoju osobistego, polecam każdej osobie które ma problem z pewnoscia siebie… Mi wiele dały te zajęcia teraz mam poczucie własnej wartości umiem się „zaprezentować” i przede wszystkim jestem asertywny. Od teraz potrafię lepiej się komunikować i pracować z ludzmi
czwartek, 23 listopad 2017r. 08:28:58
Poznań
Marcin
Walka z moimi zaburzeniami była trudna i długotrawała jednak myśle że jestem na dobrej drodze do wyjścia na prostą. Oczywiście wiem że jeszcze długo muszę pracować ale wiem że dam radę z pomocą Pani Małgorzaty. 🙂
poniedziałek, 20 listopad 2017r. 10:09:31
Poznań
Maryla
po stracie pracy moje poczucie wartosci spadlo i nie umialam znalezc nowej poniewaz nie byłam pewna siebie... po tym jak trafilam na pomoc u Pani Małgorzaty odrylam w sobie moc by działac i zrozumialam ze warto uwierzyc w siebie.
poniedziałek, 13 listopad 2017r. 11:17:19
Poznań
Anna
Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży byłam przeszczęśliwa, jednak z każdym miesiącem mój strach przed porodem się pogłębiał. Szczerze mówiąc nie rozmawiałam z nikim o tym, ponieważ bałam się że usłyszę „wszystkie kobiety dają rade a ty wymyślasz”. Wtedy trafiłam na stronę SUI i umówiłam się na wizytę. Muszę stwierdzić że spotkania bardzo pomogły mi się oswoić z myślą o porodzie i pokonać ten lęk. A teraz jestem już mamą małego Antosia.
piątek, 03 listopad 2017r. 11:40:37
Poznań
Justyna
Po stracie bliskiej osoby terapia bardzo mi pomogła. Odbudowałam swoje poczucie wartości. Dziękuję
czwartek, 26 październik 2017r. 13:28:40
Poznań
Krystyna
Bez terapii teraz byłbym pewnie na dnie wizyty bardzo mi pomogly .Podniosłem się.. wstałem na nogi i potrafię dalej żyć… a co dziwne nawet cieszyć się tym życiem. Niesamowite jak druga osoba moze pomóc.
wtorek, 24 październik 2017r. 15:49:58
Poznań
Jakub
Moje życie się zawaliło, nie radziłam sobie z swoimi emocjami.. ze swoim życiem. Ale wtedy na szczęście poznałam Panią Małgorzatę. Jestem jej bardzo wdzięczna za profesjonalną pomoc.
poniedziałek, 16 październik 2017r. 14:44:31
Poznań
Ela
Od niedawna staram się pracować nad sobą, po moich traumatycznych przeżyciach jest mi naprawdę bardzo ciężko. W poradni otrzymałam bardzo kompleksową pomoc, efekty widzę już po kilku spotkaniach. Oczywiście mam zamiar kontynuować terapie  Polecam wszystkim osobom, które jeszcze się zastanawiają na wyborem. Ja się bardzo stresowałam przed pierwszą wizytą…jednak spotkałam się z tak ogromnym zrozumieniem, że stres po chwili znikł.
poniedziałek, 09 październik 2017r. 09:14:47
Poznań
Jolanta
po tym jak zmarła nagle moja żona nie potrafiłem sobie z tym poradzić, po wielu namowach córki odważyłem się pójść do Pani Małgorzaty. Zastanawiałem się jak to będzie bo nie wyobrażałem sobie jak mam się otworzyć przed obcą osobą i pokazać jej moje emocje. Ku mojemu zdziwieniu podejście jakie ta pani ma do człowieka pozwoliło mi się w pełni zaangażować i pozwolić sobie pomóc.
wtorek, 03 październik 2017r. 08:38:12
Poznań
Karol
jak dotąd miałam zdecydowałam się na spotkania online, które są dla mnie bardzo wartościowe i pomagają mi dużo zrozumieć, przede wszystkim zmiany jakie zaszły w moim życiu i jak patrzeć na świat i spostrzegać siebie. Niedługo chyba zdecyduje się na spotkanie prosto w oczy, ale muszę do tego dojrzeć....
piątek, 22 wrzesień 2017r. 09:52:50
Koziegłowy
Hanna
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share