Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów i prosimy o dodanie własnej.

Razem uporaliśmy się z moją nerwicą. Dziękuję za wsparcie
czwartek, 11 lipiec 2019r. 13:04:13
Poznań
Bartek
W sui brałem udział w warsztatach, super się pracowało. Grupy małe i kameralne, a prowadzący bardzo otwarci z dużą wiedzą. Bardzo możliwe że na kolejnych też się spotkamy ponieważ te dały mi nawet więcej wiedzy niż zakładałem :). Macie moje rekomendacje ! Pozdrawiam.
poniedziałek, 08 lipiec 2019r. 10:26:56
Poznań
Michał
Dzięki terapii moja siostra miała na tyle siły żeby odejść od męża i zacząć nowe życie. Aż sama się dziwiłam jak bardzo może się zmienić człowiek w ciągu roku.
środa, 03 lipiec 2019r. 14:33:19
Poznań
Zofia Z
Po przeczytaniu dobrych opinii uznałam że wybiorę właśnie ten gabinet. Udaliśmy się z Partnerem na terapie dla par. Pani psycholog ciepło nas przyjęła, wszystko nam wytłumaczyła. Było widać że bardzo docenia nasze zaangażowanie i że jej samej również zależy na tym żeby nam przynieść pomoc. Jak na razie po pierwszej wizycie mamy wrażenia pozytywne.
wtorek, 25 czerwiec 2019r. 07:08:23
Poznań
Ela
Na spotkania z moim psychologiem chodzę już od ok. 6 msc. Na początku przyznam szczerze nie podobało mi się jednak z czasem zaczynałam rozumieć co to ma dać i że też ja muszę się trochę wysilić. Podobają mi się metody jakie preferują w SUI. Nic na siłe do niczego nie przymuszają.
poniedziałek, 24 czerwiec 2019r. 15:04:41
Poznań
Kinga
Pomogli mi wyjść z depresji!! Bardzo polecam za wspaniałe podejście do drugiego człowieka! Pełen profesjonalizm!
piątek, 14 czerwiec 2019r. 12:07:05
Poznań
Jaga
Odkąd pamiętam miałem ja to nazywałem wzloty i upadki. Raz mogłem wszystko a za kilka tygodni wręcz nie widziałem sensu życia. Uwagę na to że to nie do końca jest normalne zwróciła mi moja narzeczona. Od 2 lat chodzę na terapie, okazało się że zaburzenia afektywne dwubiegunowe, dzięki dobrej diagnozie i terapii jestem w stanie normalnie nareszcie funkcjonować.
wtorek, 11 czerwiec 2019r. 11:47:55
Poznań
Aleks
Trafiliśmy tu z moim synem. Był uzależniony od gier komputerowych. Dla mnie jako matki to był cios że nie umiem sobie poradzić z jego problemem. Po terapii i syn sobie radzi o wiele lepiej, nawet ostatnio zaczął chodzi na koszykówkę. Ale też mi to pomogło. Jak najbardziej polecam.
wtorek, 28 maj 2019r. 11:42:03
Poznań
Sara
Bardzo długo staraliśmy się o dziecko, kiedy dowiedzieliśmy się że się udało byliśmy bardzo szczęśliwi. I mimo tego że bardzo pragnęłam powiększenia rodziny nagle zaczęłam przeraźliwie bać się czy wszystko będzie dobrze, czy dziecko nie będzie chore i samego porodu. Aż wpadałam w paranoje, mąż mnie prawie siła zaprowadził na spotkanie do SUI. Od tego czasu minęło dwa lata i dziękuje mu za to bo nie wiem jak bez tego bym sobie poradziła.
piątek, 24 maj 2019r. 10:01:21
Poznań
Klaudia
Po rozstaniu z moją dziewczyną to w tym miejscu można rzec znalazłem ukojenie. Pani doktor bardzo pomogła mi pozbierać się do kupy. Dziękuję.
środa, 22 maj 2019r. 14:15:32
Poznań
Sławek
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe
Share